ÜRITUSED

Bike Fanatics Koidu CX 2020

Lezyne CX karikasarja - Bike Fanatics Koidu CX

toimub 27. septembril 2020 Saunapunktis.

Bike Fanatics Koidu CX 2020

CX hooaeg saab avalöögi juba natuke tradistsiooniliseks saanud Saunapunkti rajal. Hästi jälgitav lihtne rada, mida on raske sõita. Kogu võistluspäevast Rockstick Productionsi professionaalne otseülekanne Delfi TV-s. Rikkaliku valikuga Karulaugu kohvik ja DJ, Eesti proffid ning külalised Soomest ja Lätist. 

Registreerimine

Võislusele registreerimine toimub cxkarikas.ee kodulehel.

Üksikutele etappidele lõppeb eelregistreerimine võistlusele eelneva kolmapäeva õhtul kell 23.59.

Bike Fanatics Koidu CX asukoht ja rada


Koidu CX toimub Saue vallas Koidu külas Saunapunkti territooriumil.

Parkima vahetult võistlusraja juurde mahuvad vähese ruumi tõttu üksnes klubide esindajad. Igale klubile võimaldame 2 parkimiskohta. Pealtvaatajatel ning ülejäänud võistlejatel palume parkida Padula raudteejaama parklasse. Padula jaamast on mööda rattateed võistluskeskusesse 500 m.

Saunapunktis on võimalik lisaks ratastele ka ennast pesta. Avatud on eelmisel aastal palju kiita saanud kohvik Karulauk, kes pakub kindlasti ka sooje sööke. Pealtvaatajetele on võistlustele mugav tulla rongiga Padula peatuse kaudu või mööda kergliiklusteid - Laagri Circle K-st ja Õismäelt on võimalik Saunapunkti tulla autoteel sõitmata.

<iframe src="https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1tIn4ZlYq8E5lIztCAbkZGqzIZopEr2QO" width="640" height="480"></iframe>

Koidu CX rada

Koidu CX ajakava

Võistluskeskus on avatud stardipaigas kell 9.00-16.00.

Võistkondade esindajate koosolek kohtunike kogu liikmete osavõtul toimub kell 10.00 võistluskeskuses. Numbrite väljastamine toimub alates kell 9.00 kuni 30 minutit enne võistleja starti.

[table id=1 /]

etEstonian