Ridley asub Belgias ,jalgarattasõidu südames. Tegemist on ettevõttega, kes teeb oma tööd ja toodangut tõelise kirega väites, et igal Ridley töötajal on jalgrattasõit veres ning igapäevaselt elatakse ja hingatakse koos jalgrattaspordiga. See kirg on  Ridley jalgrataste loomise liikumapanev jõud. Ridley rattad on tippdisaini ja kvaliteediga, mida kasutavad ka profimeeskonnad nagu Lotto Soudal ja Bingoal Wallonie-Bruxelles.

Eddy Merckx ehitab võistlusjalgrattaid jalgratturitele, kes julgevad kastist välja astuda. Neile,  kes püüavad olla tõeliselt ainulaadsed. Nende rataste DNA pärineb kõigi aegade unikaalsemast ratturist: Eddy Merckx'st. Iga ratas, mis kannab Eddy Merckx nime on tõeliselt unikaalne. Iga mudel räägib oma loo ja on seotud Eddy Merckx'i erilisema võiduga. Muide neid võite on tal koku olnud 525 ( sellest ka maanteemudel 525)! Eddy Merckx ratastega sõidab ka profimeeskond Sport-Vlaanderen Baloisse.

Sanas on 30 aastase toidulisandite tootmise kogemusega ettevõte. Sanase lai toidulisandite valik sisaldab tooteid, mis sobivad erinevatele maitsetele ja erinevate spordialadega tegelevatele inimestele. Sanase valikut kasutab ka näiteks Lotto Soudal profimeeskond .

Carbon-Ti on Itaalia kaubamärk, mis on pühendunud esmaklassiliste jalgrattakomponentide tootmisele. Siit leiate kõrgkvaliteedilisi varuosasid nagu anodeeritud kruvid, ekorgid, kiirkinnitused, sadulaklambrid, ketirattad ja palju muud. Kergus ja vastupidavus on itaallaste jaoks hädavajalikud. Carbon-Ti osi võib leida ka võistlusratastelt XCO maailmakarikavõistlustel, rahvusvahelistel maratonivõistlustel ja Cape Epicul.

Ostes Mitase kaubamärgiga rehve, võite olla kindel, et ostetud rehvid vastavad nõudlikele kvaliteedi, vastupidavuse ja jõudluse standarditele. Selle 100 aastase etteõvtte toodang valmib siiani Tsehhis ning on hinnatud ka paljude profimeeskondade poolt.

Hispaania jalgrattaosade tootja alates 1994 aastast. Püsiv maksimaalne võimsus ning pidev sõitja poolt arendatav parem pedaleerimine on üks ROTORi tootearenduse eesmärkideks.

Vision on alates 1990 keskendunud aerodünaamilistele toodetele, mis võimaldavad jalgratturitel võistlusel kiiruse rekordeid ületada. Visioni tootevalikust leiab omale sobiva lisa ka kõige nõudlikum rattasõber.

Challenge on noor ja dünaamiline perefirma, mis arendab ja toodab laia valikut käsitööna valmistatud rehve nii profi- kui ka hobiratturitele. Oma tehases kasutab Challenge täiustatud kõrgekvaliteetset loodusliku kautsuki, et viia rehvidekvaliteet võimalikult kõrgele taemele.

Bicycle Line on Itaalia rattariiete tootja. Ettevõte loodi 1987 aastal ning pakub laias valikus kõrgtehnoloogiliste ja uuenduslike kangaste ning taskukohaste hindadega maantee- ja mägiratta sõiduks mõeldud riideid.

Full Speed Ahead (FSA) toodab maailmatasemel jalgrattakomponente maantee- ja mägirattasõiduks. FSA teeb väga tihedat koostööd profisportlastega, kasutades ära tagasisidet järgmise tootevaliku väljatöötamiseks

Gaerne on üks maailma parimaid ja 60 aastase ajalooga spordijalanõude tootja Itaaliast. Peamiselt toodetakse jalanõusid jalgratturitele ja mootorratturitele.

Pirelli rehvide puhul on tegemist maailma tipptasemel jalgrattarehvidega MTB, maatnee kui ka gravel ratastele. Tegemist on kõrge kvaliteediga rehvidega, mida kasutatakse ka profispordis. Näiteks 2022 aasta Paris-Roubaix võitnud Lizzie Deignan sõitis Pirelli P-Zero rehvidega.

etEstonian